Open Procurement Albania

Loti II "Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi, për Spitalin Rajonal Durrës”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrës
Objekti i Tenderit Loti II "Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi, për Spitalin Rajonal Durrës”
Nr. Reference REF-93241-04-15-2021
Vlera / Fondi Limit 1 546 112,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-04-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-05-2021
Data e mbajtjes se tenderit 10-05-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1) “ALBDESING PSP” SHPK
2) “KRISTALINA.KH” SHPK
3) “RAMA-GRAF” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rama Graf SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 248 131,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-06-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 Vit
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka ofertues të s’kualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rama Graf SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rama Graf SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rama Graf SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rama Graf SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-93241-04-15-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data