Open Procurement Albania

Platforma për menaxhimin e shit-blerjes së energjisë si dhe modulet mbështetëse

Institucioni Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i Tenderit Platforma për menaxhimin e shit-blerjes së energjisë si dhe modulet mbështetëse
Nr. Reference REF-20634-02-24-2022
Vlera / Fondi Limit 155 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 25-02-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-03-2022
Data e mbajtjes se tenderit 18-03-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 vit
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit anulohet në zbatim të Vendimit Nr. 277/2022 datë 25/03/2022 të Komisionit të Prokurimit Publik.
  Shenime Buletini I anullimit të kontratës Nr. 43 datë 4 Prill 2022
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data