Open Procurement Albania

Blerje ne formen e leasing 2 (dy) cope Minieskavator me zinxhire gome dhe 1 (nje) cope Kamioçine Fuoristrade me dopio kabine e karroceri fikse

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Bulqize
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Bulqizë
Objekti i Tenderit Blerje ne formen e leasing 2 (dy) cope Minieskavator me zinxhire gome dhe 1 (nje) cope Kamioçine Fuoristrade me dopio kabine e karroceri fikse
Nr. Reference REF-20786-02-28-2022
Vlera / Fondi Limit 5 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 01-03-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-03-2022
Data e mbajtjes se tenderit 11-03-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data