Open Procurement Albania

Mjete didaktike

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Mbeshtetese te Arsimit dhe Cerdhes, Korce
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Objekti i Tenderit Mjete didaktike
Nr. Reference REF-22647-03-23-2022
Vlera / Fondi Limit 1 866 666,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-03-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 04-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. ”Librarri Dyrrah”
2. ”Miffel”
3. ”Adenis Kastrati Kastrati”
4. ”Sofia Myftari”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Adenis Kastrati
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 744 890,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-04-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 15 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. MIFFEL, për këto arsye:
  - Leter A4-IPM paper nuk ploteson specifikimet teknike te bardhesise lemueshmerise lageshtise dhe shkelqimit.Ne faqen e prodhuesit “Itihad paper mill” nuk gjenden keto specifikime teknike.
  - Stilolaps- Nuk ka bar code te lexueshme ne internet,ska logo CE
  2. Librari Dyrrah, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur dokumentacion nga OSHE per te vertetuar se nuk ka pagesa te pashlyera te energjise elektrike
  3. Sofia Myftari, për këto arsye:
  - nuk paraqiti mostrat ne diten dhe oren e percaktuar ne DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Adenis Kastrati viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Adenis Kastrati viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Adenis Kastrati viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Adenis Kastrati viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data