Open Procurement Albania

Rikonstruksion I Linjës Dn-450mm të Bërxullit"

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Rikonstruksion I Linjës Dn-450mm të Bërxullit"
Nr. Reference REF-25443-04-15-2022
Vlera / Fondi Limit 23 388 049,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 04-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 13
Operatore Konkurues 1. “SMO UNION” & “LIQENI VII” sh.p.k
2. ” Nika” shpk
3. “Aldonino” shpk & “Arb Trans 2010” sh.p.k
4. “Griald” sh.p.k & “Niem” sh.p.k
5. “Mela” sh.p.k
6. “Klajger Konstruksion” sh.p.k
7. “Glavenica” sh.p.k
8. ”Sterkaj”sh.p.k & ”Arjeil” sh.p.k
9. ”K.M.K”sh.p.k & ”Caushi M” sh.p.k
10. ”Aek Munilla”sh.p.k
11. “Be-IS” sh.p.k
12. ”LTE” sh.p.k
13. ”K Turja”sh.p.k & ”Infiniti” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 17 633 353,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “SMO Union & Liqeni VII” sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk plotëson kriterin 2.3.6 të kapacitetit teknik dhe për këtë arsye skualifikohet.
  2. ”Mela” sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk plotëson kriterin 2.3.1 dhe 2.3.6 të kapacitetit teknik dhe për këtë arsye skualifikohet
  3. ”K Turja”sh.p.k & ”Infiniti” sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk plotëson kriterin 2.3.1 dhe 2.3.5 të kapacitetit teknik dhe për këtë arsye skualifikohet.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data