Open Procurement Albania

“Mbikqyrje e projektit Rikonstruksion linjash dhe objektesh per ujesjelles kanalizime elbasan viti 2022”

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit “Mbikqyrje e projektit Rikonstruksion linjash dhe objektesh per ujesjelles kanalizime elbasan viti 2022”
Nr. Reference REF-27082-04-28-2022
Vlera / Fondi Limit 1 038 813,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 13-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 16
Operatore Konkurues 1. Argi sh.p.k
2. A.SH Engineering
3. G & L Construction
4. DEA-N CONSULTING STUDIO
5. EBS sh.p.k
6. GB Civil Engineering
7. Hydro
8. Infratech
9. Magna Charta sh.p.k
10. M.A.K Studio
11. Miki Consulting sh.p.k
12. Novatech Studio
13. TAULANT sh.p.k
14. Tower sh.p.k
15. Viking Engineering sh.p.k
16. BN Project
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DEA-N CONSULTING STUDIO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 912 768,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1095332
  Data e lidhjes se kontrates 31-05-2022
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. BN Project, për këto arsye:
  - nuk ka sjelle asnje lloj dokumentacioni te kerkuar
  2. “Viking Engineering sh.p.k”, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur pervoja te meparshme te ngjashme duke paraqitur dokumentat e kerkuara vetem per vleren 179591.56, vlere me e vogel se 20% i vleres se perllogaritur te kontrates ,
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së kontrates Nr. 72 datë 6 Qershor 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DEA-N CONSULTING STUDIO SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DEA-N CONSULTING STUDIO SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DEA-N CONSULTING STUDIO SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DEA-N CONSULTING STUDIO SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data