Open Procurement Albania

Projekt, zbatim "Riparimi i perimetrit rrethues betonarme, riparimi perimetral dhe unifikimi i fasadave të godinave të APD-së”

Institucioni Prokurues Autoriteti Portual Durres
Autoritet Prokurues Autoriteti Portual Durrës
Objekti i Tenderit Projekt, zbatim "Riparimi i perimetrit rrethues betonarme, riparimi perimetral dhe unifikimi i fasadave të godinave të APD-së”
Nr. Reference REF-33129-06-16-2022
Vlera / Fondi Limit 8 586 145,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 17-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 27-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data