Open Procurement Albania

Marrëveshje kuadër: Ndërtimi i rampave në trotuarë dhe rrugica për kalimin e paraplegjikëve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
Objekti i Tenderit Marrëveshje kuadër: Ndërtimi i rampave në trotuarë dhe rrugica për kalimin e paraplegjikëve
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 250 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 09-11-2015
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-11-2015
Data e mbajtjes se tenderit 13-11-2015
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SARK SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 898 860,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1078630
  Data e lidhjes se kontrates 23-12-2015
  Kohezgjatja e kontrates 45 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.44 -Dt.09-11-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.48 - Dt.07-12-2015
  Lidhja e Kontrates Nr.51 -Dt. 28-12-2015

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data