Open Procurement Albania

Blerje karburanti (gazoil deri 10 ppm) për nevoja të Bashkisë Gjirokastër dhe Institucioneve të vartësisë - Fondi i Bashkisë Gjirokastër

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
Objekti i Tenderit Blerje karburanti (gazoil deri 10 ppm) për nevoja të Bashkisë Gjirokastër dhe Institucioneve të vartësisë - Fondi i Bashkisë Gjirokastër
Nr. Reference REF-30866-03-29-2016
Vlera / Fondi Limit 11 383 200,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 30-03-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-04-2016
Data e mbajtjes se tenderit 25-04-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 2A2F-L OIL SHPK - KASTRATI SHPK - FLADY PETROLEUM SHPK - AZ PKDISTRIBUTION SH
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KASTRATI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 11 383 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-05-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 13659853
  Data e lidhjes se kontrates 06-06-2016
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KASTRATI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KASTRATI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KASTRATI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KASTRATI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Shpallja e Fituesit Nr.22 - Dt.06-06-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.23 - Dt.13-06-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data