Open Procurement Albania

Furnizim, vendosje kamerash per monitorimin e ambienteve te Muzeve dhe Stadiumit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
Objekti i Tenderit Furnizim, vendosje kamerash per monitorimin e ambienteve te Muzeve dhe Stadiumit
Nr. Reference REF-37798-05-13-2016
Vlera / Fondi Limit 393 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-05-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 16-05-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 4 ALB
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 250 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-05-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 300000
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 7 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 ALB viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 ALB viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 ALB viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 ALB viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Ftese per Oferte
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data