Open Procurement Albania

Shtese kontrate: Blerje karburanti (Gazoil 10 ppm) per plotesimin e nevojave te fillimvitit 2016 te Bashkise Gjirokaster dhe Ndermarrjeve ne vartesi te saj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokastër
Objekti i Tenderit Shtese kontrate: Blerje karburanti (Gazoil 10 ppm) per plotesimin e nevojave te fillimvitit 2016 te Bashkise Gjirokaster dhe Ndermarrjeve ne vartesi te saj
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 250 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLADY PETROLEUM
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 250 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1500000
  Data e lidhjes se kontrates 20-01-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.4-Dt.01-02-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.4-Dt.01-02-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data