Open Procurement Albania

Blerje tonera per printera dhe fotokopje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejës
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejes
Objekti i Tenderit Blerje tonera per printera dhe fotokopje
Nr. Reference REF-26375-04-26-2022
Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 11-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. Adenis Kastrati Kastrati shpk
2. BLEDI BILALI
3. Infosoft Office shpk
4. Librari Dyrrahu shpk
5. TIM shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BLEDI BILALI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 998 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Adenis Kastrati Kastrati shpk, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur mostrat e kerkuara te tenderit ne datën e hapjes së tenderit, konkretisht data 06.06.2022 duke mos përmbushur në këtë mynyrë pikën 2.3.1 të DST-së.
  2. Librari Dyrrahu shpk, për këto arsye:
  - nuk janë marrë në dorëzim mostrat e kerkuara te tenderit, pasi mostrat nuk janë paraqitur origjinale sic është kërkuar në pikën 2.3.2 të DST duke mos e përmbushur në këtë mënyrë këtë pikë.
  3. TIM shpk, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur mostrat e kerkuara te tenderit ne datën e hapjes së tenderit, konkretisht data 06.06.2022 duke mos përmbushur në këtë mynyrë pikën 2.3.1 të DST-së.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLEDI BILALI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLEDI BILALI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLEDI BILALI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLEDI BILALI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data