Open Procurement Albania

Blerje kancelari dhe tonera

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Bashkia Durres
Objekti i Tenderit Blerje kancelari dhe tonera
Nr. Reference REF-27343-05-04-2022
Vlera / Fondi Limit 6 638 300,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 16-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. InfoSoft Office
2. ERISONI COMPANY
3. Adenis Kastrati
4. ERVIN LUZI
5. LIBRARI DYRRAHU
6. MARKETING&DISTRIBUTION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERISONI COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 619 842,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa. Vendim kpp Nr. 710/2022
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. InfoSoft Office, për këto arsye:
  - Operatori ekonomik InfoSoft Office me ofertë anomalisht të ulët (56.67%) të fondit limit, me vlere 2.876.155 lekë, pas kerkeses se KVO ne date 23.05.2022 per argumentimin dhe shpjegimin e ofertës anomalisht të ulët, në bazë të afatit ligjor 3 dite pune për paraqitjen e dokumentacionit argumentues nga operatori ekonomik. Operatori ekonomik ka kthyer pergjigje ne date 27.05.2022 pasi data 25.05.2022 në qarkun e Tiranes ka qenë dite pushimi zyrtare.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Apelime dhe Vendime te KPP

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data