Open Procurement Albania

Shërbime Mirëmbajtje dhe Upgrade të Exchanger Server në Bashkinë Tiranë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Shërbime Mirëmbajtje dhe Upgrade të Exchanger Server në Bashkinë Tiranë
Nr. Reference REF-28862-05-12-2022
Vlera / Fondi Limit 16 661 133,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 13-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 30-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ”COMMUNICATION PROGRESS” shpk
2. “H O R I Z O N” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • COMMUNICATION PROGRESS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 15 991 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 36 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “H O R I Z O N” sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur dokumentacionin e kërkuar për vitin buxhetor 2021, sipas kërkesës 2.2.2 të kritereve të vecanta të kualifikimit/kapaciteti ekonomik dhe financiar .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMMUNICATION PROGRESS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMMUNICATION PROGRESS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMMUNICATION PROGRESS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMMUNICATION PROGRESS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data