Open Procurement Albania

F.V pjesë këmbimi për makinat e ASHP dhe SHMZSH

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit F.V pjesë këmbimi për makinat e ASHP dhe SHMZSH
Nr. Reference REF-30915-05-26-2022
Vlera / Fondi Limit 2 044 749,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 07-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “AUTO KRASNIQI” sh.p.k
2. “KADIU” sh.a
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AUTO KRASNIQI shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1307500 lekë/njësi
  Data e shpalljes se fituesit 16-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “KADIU” sh.a, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnje dokument pronesie per piken e servisit por ka paraqitur vetem lejen e ndertimit e cila eshte akoma ne zhvillim.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data