Open Procurement Albania

Mobilje druri

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Mbeshtetese te Arsimit dhe Cerdhes, Korce
Objekti i Tenderit Mobilje druri
Nr. Reference REF-30679-05-25-2022
Vlera / Fondi Limit 9 750 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 06-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. “Buna”
2. “Erald”
3. “Klame”
4. “Shaga”
5. “Aida Construction”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHAGA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 236 250,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Buna”, për këto arsye:
  - Nuk ka dorezuar mostren e produktit ne oren dhe daten e caktuar ne DST
  2. “Erald”, për këto arsye:
  - Zerat e preventivit te ngarkuar ne formularin e ofertes nuk perputhen me zerat e pasqyruar ne DST
  3. “Klame”, për këto arsye:
  - mostra e dorëzuar nuk pershtatet me foton dhe specifikimet e kerkuara ne DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHAGA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHAGA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHAGA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHAGA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data