Open Procurement Albania

Mirembajtje dhe lyerje objekteve , shkollave etj, per vitin 2022

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cerrik
Objekti i Tenderit Mirembajtje dhe lyerje objekteve , shkollave etj, per vitin 2022
Nr. Reference REF-32386-06-09-2022
Vlera / Fondi Limit 5 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 10-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 20-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit aftesia paguese e autoritetit ose entit kontraktor ka ndryshuar per shkak te mangesise paguese si rezultat i konstatimit te rritjes se nivelit te borxhit ne raport me te ardhurat
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Cërrik REF-32386-06-09-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 85 datë 27 Qershor 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data