Open Procurement Albania

Blerje lubrifikante per auto per vitin 2022

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejës
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejes
Objekti i Tenderit Blerje lubrifikante per auto per vitin 2022
Nr. Reference REF-32497-06-10-2022
Vlera / Fondi Limit 1 083 333,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 13-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 23-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit për shkak të rrethanave të paparashikueshme dhe objektive, nevojat ose aftësia paguese e autoritetit ose entit kontraktor kanë ndryshuar
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 102 datë 25 Korrik 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data