Open Procurement Albania

Blerje materiale per lyerjen dhe mirembajtjen e objekteve arsimore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukës
Institucioni Prokurues Bashkia Kukes
Objekti i Tenderit Blerje materiale per lyerjen dhe mirembajtjen e objekteve arsimore
Nr. Reference REF-34110-06-23-2022
Vlera / Fondi Limit 3 700 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 06-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. Adenis Kastrati
2. Murati D
3. .”Konstruksion 04” Shpk
4. “Nazmi Dida”
5. “Konstruksion 04” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NAZMI DIDA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 317 100,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Adenis Kastrati, për këto arsye:
  - ka depozituar ne SPE kerkese per terheqje nga procedura e prokurimit .
  2. Murati D, për këto arsye:
  - ka depozituar ne SPE kerkese per terheqje nga procedura e prokurimit .
  3. .”Konstruksion 04” Shpk, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur vertetim per shlyerjen e taksave vendore per vitin 2022 sipas kerkeseve te percaktuara ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NAZMI DIDA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NAZMI DIDA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NAZMI DIDA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NAZMI DIDA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data