Open Procurement Albania

Shpenzime për Mirëmbajtjen e Pajisjeve Elektrike, Hidraulike dhe Kondicionimit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Objekti i Tenderit Shpenzime për Mirëmbajtjen e Pajisjeve Elektrike, Hidraulike dhe Kondicionimit
Nr. Reference REF-34087-06-23-2022
Vlera / Fondi Limit 1 582 550,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 04-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Laureta Sulollari”
2. “CLIMACASA” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CLIMACASA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 188 380,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Laureta Sulollari”, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur oferte ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data