Open Procurement Albania

Blerje vegla pune për nevoja të shoqërisë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Blerje vegla pune për nevoja të shoqërisë
Nr. Reference REF-43155-09-23-2022
Vlera / Fondi Limit 3 900 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 06-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1 (A.K.M.) ALBANIA INVESTMENT GROUP
2. ARTEO sh.p.k
3. LUXODE STUDIO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 486 850,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-10-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4184220
  Data e lidhjes se kontrates 15-11-2022
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj nga data e nënshkrimit të kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  -LUXODE STUDIO, per arsye:
  -nuk ka paraqitur ne sistemin elektronik sigurimin e ofertes si dhe nuk e permbush kriterin 2.2.5 te kritereve te vecanta te kualifikimit perkatesisht punen e ngjashme.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 160 datë 21 Nëntor 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data