Open Procurement Albania

Blerje Karburant

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorë
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vorë
Objekti i Tenderit Blerje Karburant
Nr. Reference REF-46634-10-19-2022
Vlera / Fondi Limit 2 191 024,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 01-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Europetrol Durres Albanian sha
2. BOE A&T sha dhe 2A2f-L OIL shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROPETROL DURRES ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 156 601,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2587921
  Data e lidhjes se kontrates 15-11-2022
  Kohezgjatja e kontrates 10 (dhjetë) muaj nga data e lidhjes së kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. BOE A T sha dhe 2A2f L OIL shpk, per arsye te meposhtme:
  - Autoriteti Kontraktor ne piken 2.3.6 te Kritereve te veanta te Kualifikimit ka kerkuar furnizim te panderprere me karburant ne te pakten 2 (dy) pika karburanti brenda territorit administrativ te Bashkise Vore. Operatori juaj ekonomik ka deshtuar ne plotesimin e kesaj pike duke siguruar vetem 1 (nje) pike karburanti me vendodhje ne rrugen nacionale Vore Fushe Kruje, informacion ky i deklaruar ne dokumentin me lende Informacion per Stacionet OMW.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 160 datë 21 Nëntor 2022
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 160 datë 21 Nëntor 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data