Open Procurement Albania

Blerje materiale dekori(Rinovim ne dekorin e qytetit)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Sarande
Objekti i Tenderit Blerje materiale dekori(Rinovim ne dekorin e qytetit)
Nr. Reference REF-47750-10-28-2022
Vlera / Fondi Limit 1 666 667,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 10-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1."NIKA"
2."LUAR Bros"
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "NIKA" shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 499 960,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1799952
  Data e lidhjes se kontrates 25-11-2022
  Kohezgjatja e kontrates 7 dite nga Lidhja e Kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 167 datë 5 Dhjetor 2022
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data