Open Procurement Albania

Matje topografike te aseteve te shoqërisë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Matje topografike te aseteve te shoqërisë
Nr. Reference REF-49858-11-14-2022
Vlera / Fondi Limit 6 233 333,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 25-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues 1. NDREKAJ SH.P.K
2. ALB-MATRIX GROUP
3. Geo-Point
4. INSITUTI DEKLIADA –ALB SH.P.K
5. LAND & CO SH.P.K
6. LORENCO & CO SH.P.K
7. MCE SH.P.K
8. SRP ALBGANIAN ENGINERING SH.P.K & HYDROWATER-ALBANIA SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LORENCO & CO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 884 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5860800
  Data e lidhjes se kontrates 20-01-2023
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj nga nenshkrimi i kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. NDREKAJ SH.P.K, per arsye:
  -Nuk ka dorezuar asnje nga dokumentat standarte te tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LORENCO & CO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LORENCO & CO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LORENCO & CO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LORENCO & CO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 10 datë 30 Janar 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data