Open Procurement Albania

Prodhim, prerje, transportim, dhe stivosje materiali drusor për Bashkinë Përmet

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Përmet
Institucioni Prokurues Bashkia Permet
Objekti i Tenderit Prodhim, prerje, transportim, dhe stivosje materiali drusor për Bashkinë Përmet
Nr. Reference REF-50065-11-15-2022
Vlera / Fondi Limit 2 460 600,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 16-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 30-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 muaj nga lidhja e kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në Ligjin nr.162/2020 “Për prokurimin publik”, neni 98: Autoriteti ose enti kontraktor anulon proçedurën e prokurimit pasi në proçedurën me një fazë nuk është dorëzuar asnjë ofertë në SPE
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 167 datë 5 Dhjetor 2022
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data