Open Procurement Albania

Rikonstruksion i 15 (pesëmbedhjetë) shtëpive për Komunitetin Rom dhe Egjiptian, Bashkia Mirditë - Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditë
Institucioni Prokurues Bashkia Mirditë
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i 15 (pesëmbedhjetë) shtëpive për Komunitetin Rom dhe Egjiptian, Bashkia Mirditë - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 4 416 670,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 05-10-2015
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-10-2015
Data e mbajtjes se tenderit 09-10-2015
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AEK MUNELLA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 314 665,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-11-2015
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5177600
  Data e lidhjes se kontrates 11-11-2015
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AEK MUNELLA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AEK MUNELLA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AEK MUNELLA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AEK MUNELLA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.39 -Dt.05-10-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.44 -Dt.09-11-2015
  Lidhja e Kontrates Nr.48 - Dt.07-12-2015

  Rikonstruksion i 15 (pesëmbedhjetë) shtëpive për Komunitetin Rom dhe Egjiptian, Bashkia Mirditë - Buxheti i Shtetit

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditë
  Institucioni Prokurues Bashkia Mirditë
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i 15 (pesëmbedhjetë) shtëpive për Komunitetin Rom dhe Egjiptian, Bashkia Mirditë - Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 4 416 670,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 31-08-2015
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-09-2015
  Data e mbajtjes se tenderit 04-09-2015
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 45 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet për arsye se asnjë operator ekonomik nuk është kualifikuar si fitues
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.34 - Dt.31-08-2015
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.44 -Dt.09-11-2015

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data