Open Procurement Albania

Rivitalizimi urban i zonave me potencial tė lartė turistik nė Rajonin 3 dhe 4

Qarkun Fier-Berat
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rivitalizimi urban i zonave me potencial tė lartė turistik nė Rajonin 3 dhe 4 .

Objekti i kontrates pėrfshin kėto projekte;
“Krijimi i qendrave te fshatrave me siperfaqe qendrimi , pushimi, parkimi dhe lulishte, fshati Fushe – Peshtan”,
“Rikonstruksioni i segmentit te dyte te rruges Mujo Ulqinaku dhe Segmenti i Pare I rruges Jakov Mile”,
“Ndertimi i parkut Agro turistik dhe rehabilitimi i rruges hyrese fshati Luar”.
Nr. Reference REF-33633-08-15-2019
Kodi CPV
45210000-2 - Punime ndėrtimi,
Vlera / Fondi Limit 235,478,204
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-08-2019
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 16-08-2019
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 16-09-2019
Sektori Infrastrukturė Rrugė Rurale
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 12 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.33 - Dt.19-08-2019
Specifikime Teknike
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
RAPORTI TEKNIK - OBJEKTI: RIKONSTRUKSIONI I RRUGES "JAKOV MILE"

SPECIFIKIME TEKNIKE - OBJEKTI: “KRIJIMI I QENDRAVE TĖ FSHATRAVE ME SIPĖRFAQE QĖNDRIMI ,PUSHIMI, PARKIMI DHE LULISHTE,FSHATI FUSHĖ PESHTAN”

RELACION TEKNIK - Ndertimi i parkut Agro turistik dhe rehabilitimi i rruges hyrese fshati Luar

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data