Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3077 26,008 134,596,964,659 19,356 112,640,221,320 98,969,391,833

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Vlorė PASTRIM I KANALIT KTHESA E BUSHAJVE 1,000,000 Lidhur Kontrata LABI SHPK 842,783.00
Qeverisja Vendore Vlorė REHABILITIM I KANALIT UJITES KALLAFET KRAHU I MAJTE PJESA E II KM 2.500-4+695 2,885,740 Lidhur Kontrata LABI SHPK 2,537,891.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime per mirembajtjen e rrugeve, vepra ujore, rrjet hidraulik, elektrik, telefonik, ngrohje, et 5,833,054 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Materiale per mirembajtjen e moduleve te lodrave 4,987,287 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Riparim mirembajtje objekte ndertimore 3,319,542 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Mirembajtje e thelle e sistemit te ngrohjes ne objektet arsimore 35,496,280 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbime Vijezime dhe Vendosje Tabelash 5,412,973 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Blerje elektropompa per shoqerine Ujesjelles Kanalizime Patos. 2,249,546 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Riparim dhe furnizim vendosje pjese kembimi automjete 2019 5,046,650 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dyte: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikualifikimi i sheshit ne rrugen Irfan Tomini, me kend rekreativ 55,513 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i pare: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikualifikimi i sheshit rekreativ ne rrugen Belul Hatibi 66,521 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Librazhd Sherbimi i ruajtjes se objekteve me roje private 20,015,540 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 19,836,259.90 
Qeverisja Vendore Tiranė Pjese kembimi per bicikleta 2,288,800 Njoftuar Fituesi A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP 1,831,440.00 
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare, Nuēi Naci, 3 kate shtese per palester 41,666,666 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 25,104,541.00 
Qeverisja Vendore Gramsh Rikonstruksion i rrugeve ne Njesite Administrative 11,937,694 Njoftuar Fituesi RAFIN COMPANY SHPK & METEO SHPK 11,379,840.00
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion i shkolles se Mesme te Bashkuar , “Ishull Lezhe “ dhe ndertim palestre. 67,642,272 Njoftuar Fituesi ULEZA NDERTIMI SHPK 66,853,765.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale pastrim ambienti 1,566,280 Njoftuar Fituesi ATLANTIK 3 1,372,850.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Trajtimi i qenve tė rrugės. 828,000 Njoftuar Fituesi Best Frends ( Putrat ) 810,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga Mukej. 1,917,123 Njoftuar Fituesi PE-VLA-KU SHPK 1,625,283.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim - Asfaltim i rrugeve te brendėshme, fshati Guri i Zi, (Rruga e Xhamise, Loti 1). 11,661,818 Njoftuar Fituesi SMO VATAKSI SHPK&SMO UNION SHPK 9,646,852.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga “Qazim Hoxha” 4,097,204 Njoftuar Fituesi Rroku GUEST SHPK 3,492,802.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga Cen Broja 6,381,106 Njoftuar Fituesi KADIA SHPK 6,062,007.00
Qeverisja Vendore Devoll Loti 2: “Pelet” 1,340,000 Njoftuar Fituesi SULOLLARI 1,139,200.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje baze materiale(Stabilizant) 1,079,355 Njoftuar Fituesi ALB - KONSTRUKSION 881,250.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr "Sistemim - Asfaltim i rruges "Mollojsve", Berdice Siperme 8,746,144 Njoftuar Fituesi Rroku GUEST SHPK 7,269,858.75 
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje e skemes ujitese 4,166,666 Njoftuar Fituesi DELIA IMPEX 4,100,000.00
Qeverisja Vendore Tropojė Rikonstruksion i ndriēimit rrugor, qyteti B.Curri dhe Nj AD Margegaj 1,621,811 Njoftuar Fituesi VLLAZNIMI SHPK 1,612,721.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim - Asfaltim i rruges Oblike Qender – Lagjja e Re Loti 2 4,435,879 Njoftuar Fituesi K.M. KONSTRUKSION 3,745,642.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion rruge Bahcallek 4,731,444 Njoftuar Fituesi PE-VLA-KU SHPK 4,397,220.00 
Qeverisja Vendore Tepelenė Ndertim Lera e permiresim kullote 2,083,000 Njoftuar Fituesi BEQIRI SHPK 1,850,383.00 

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data