Open Procurement Albania

Sherbim trajtimi me ushqim ditor dhe katering per te moshuarit sipas projektit social

Procuring Authority / Buyer Local Unit Pukë
Procuring Authority / Buyer Bashkia Puke
Tender object Sherbim trajtimi me ushqim ditor dhe katering per te moshuarit sipas projektit social
Burimi i financimit: Buxheti Shtetit(fondi i sherbimit social)
Reference No. REF-97097-08-24-2026
CPV Code 55520000-1 - Shërbime katering, 55500000-5 - Shërbime në mensa dhe shërbime katering,
Estimated / Ceiling Value ALL without VAT 1 227 600,00
Type of Contract
Procurement Method Simplified open procedure
Stage Procedure Re-Proclaimed Procurement
Tender Publication Date 25-08-2026
Last date of Submitted Documents 04-09-2026
Tender Held Date 04-09-2026
No. of Bidders
Bidders
Successful Bidder /Supplier / Provider
  • The winning bid ALL without vat
    Bidder Announcement date
    Award and Contract Amount ALL with VAT
    Contract date
    Planned Milestones of Contract / Start and End Date Nga lidhja e kontrates deri ne konsumimin e plote te vleres se sherbimit .
    Renewal Contract Additional Value (ALL with VAT)
    Appeals
    Cancellation reason
    Additions
    Transaction / Actual Spending
  • Public Announcement Bulletin
    Announcement of Procurement
    Standard Tender Documents
    Bidder Announcement
    Signing of the Contract
    Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

    Sherbim trajtimi me ushqim ditor dhe katering per te moshuarit sipas projektit social

    Procuring Authority / Buyer Local Unit Pukë
    Procuring Authority / Buyer Bashkia Puke
    Tender object Sherbim trajtimi me ushqim ditor dhe katering per te moshuarit sipas projektit social
    Burimi i financimit: Buxheti Shtetit(fondi i sherbimit social)
    Reference No. REF-93439-07-14-2026
    CPV Code 55500000-5 - Shërbime në mensa dhe shërbime katering, 55520000-1 - Shërbime katering,
    Estimated / Ceiling Value ALL without VAT 1 227 600,00
    Type of Contract
    Procurement Method Simplified open procedure
    Stage Procedure Cancelled Procurement
    Tender Publication Date 15-07-2026
    Last date of Submitted Documents 27-07-2026
    Tender Held Date 27-07-2026
    No. of Bidders
    Bidders
    Successful Bidder /Supplier / Provider
  • The winning bid ALL without vat
    Bidder Announcement date
    Award and Contract Amount ALL with VAT
    Contract date
    Planned Milestones of Contract / Start and End Date Nga lidhja e kontrates deri ne konsumimin e plote te vleres se sherbimit .
    Renewal Contract Additional Value (ALL with VAT)
    Appeals
    Cancellation reason Në procedurat me një fazë nuk është dorëzuar asnjë ofertë e përshtatshme
    Additions
    Transaction / Actual Spending
  • Public Announcement Bulletin
    Announcement of Procurement
    Standard Tender Documents
    Bidder Announcement
    Signing of the Contract
    - Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

    Privacy Policy

    Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data