Open Procurement Albania

Kancelari

Procuring Authority / Buyer Local Unit Gjirokastër
Procuring Authority / Buyer Bashkia Gjirokaster
Tender object Kancelari
Burimi i financimit: Buxheti i Bashkise
Reference No. REF-96376-08-17-2026
CPV Code 30192130-1 - Lapsa, 30192124-6 - Stilolapsa,
Estimated / Ceiling Value ALL without VAT 1 745 392,00
Type of Contract
Procurement Method Simplified open procedure
Stage Procedure Announced Procurement
Tender Publication Date 18-08-2026
Last date of Submitted Documents 28-08-2026
Tender Held Date 28-08-2026
No. of Bidders
Bidders
Successful Bidder /Supplier / Provider
  • The winning bid ALL without vat
    Bidder Announcement date
    Award and Contract Amount ALL with VAT
    Contract date
    Planned Milestones of Contract / Start and End Date 20 ditë nga lidhja e kontrates.
    Renewal Contract Additional Value (ALL with VAT)
    Appeals Në datën 25.08.2026, nëpërmjet formularit të ankesës drejtuar njëkohësisht Autoritetit Kontraktor dhe Komisionit të Prokurimit Publik, është paraqitur ankesa e operatorit ekonomik "Infosoft Office" shpk (NIPT J62426002Q), për procedurën e prokurimit "Procedurë e hapur e thjeshtuar", me Nr. REF-96376-08-17-2026, me objekt "Kancelari", fond limit 1,745,392 lekë pa TVSH (procesverbal — në formular shënohet gabimisht 1,923,666), zhvilluar nga autoriteti kontraktor Bashkia Gjirokastër.
    Objekti i ankesës: Modifikim i dokumenteve të tenderit (afati i lëvrimit dhe specifikimet teknike të disa artikujve).
    Cancellation reason
    Additions
    Transaction / Actual Spending
  • Public Announcement Bulletin
    Announcement of Procurement
    Standard Tender Documents
    Preventiv
    Bidder Announcement
    Signing of the Contract
    Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
    Ankesa ne datën25.08.2026

    Privacy Policy

    Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data