Open Procurement Albania

“Pajisje elektronike dhe kompjuterike” i ndarë sipas loteve: Loti 2 - Materiale per funksionimin e paisjeve te zyres (paisje kompjuterike)

Procuring Authority / Buyer Local Unit Korçë
Procuring Authority / Buyer Bashkia Korce
Tender object “Pajisje elektronike dhe kompjuterike” i ndarë sipas loteve: Loti 2 - Materiale per funksionimin e paisjeve te zyres (paisje kompjuterike)
Burimi i financimit: Të ardhurat e Bashkisë
Reference No. REF-97996-08-28-2026
CPV Code 0213100-6 - Kompjutera portativ, 30213200-7 - Kompjutera tablet, 30213300-8 - Kompjutera desktop, 30231000-7 - Ekrane dhe tastiera kompjuterike, 30232110-8 - Printer laser, 31680000-6 - Pajisje elektrike dhe aksesorë, 31710000-6 - Pajisje elektronike, 32322000-6 - Pajisje multimedia, 32413100-2 - Ruter të rrjetit, 30200000-1 - Pajisje kompjuterike dhe furnizime,
Estimated / Ceiling Value ALL without VAT 88 000,00
Type of Contract
Procurement Method Open Procedure
Stage Procedure Announced Procurement
Tender Publication Date 31-08-2026
Last date of Submitted Documents 15-09-2026
Tender Held Date 15-09-2026
No. of Bidders
Bidders
Successful Bidder /Supplier / Provider
  • The winning bid ALL without vat
    Bidder Announcement date
    Award and Contract Amount ALL with VAT
    Contract date
    Planned Milestones of Contract / Start and End Date 45 (dyzet e pesë) dite kalendarike nga data e lidhjes te kontrates.
    Renewal Contract Additional Value (ALL with VAT)
    Appeals
    Cancellation reason
    Additions
    Transaction / Actual Spending
  • Public Announcement Bulletin
    Announcement of Procurement
    Standard Tender Documents
    Bidder Announcement
    Signing of the Contract
    Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

    Privacy Policy

    Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data