Open Procurement Albania

Blerje e Distilator Automatik për Distilim në presion atmosferik të produkteve Hidrokarburike

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Blerje e Distilator Automatik për Distilim në presion atmosferik të produkteve Hidrokarburike
Nr. Reference REF-81668-09-28-2023
Vlera / Fondi Limit 4 511 333,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 29-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 09-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1) “FEDOS” sh.p.k.,
2) “ISOMETRIC” sh.p.k.
3) “KRIJON” sh.p.k.
4) “MEDFAU” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FEDOS shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 999 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 90 (nëntëdhjetë) ditë nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data