Open Procurement Albania

LOTI I: Objekti “Sherbim me roje civile zyrat e Drejtorise Rajonit Verior Shkoder dhe zyrat e ish –Sektorit Fushe Arres ( vendndodhja Shkoder- F.Arres, Puke)”

Autoritet Prokurues Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder
Institucioni Prokurues Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder
Objekti i Tenderit LOTI I: Objekti “Sherbim me roje civile zyrat e Drejtorise Rajonit Verior Shkoder dhe zyrat e ish –Sektorit Fushe Arres ( vendndodhja Shkoder- F.Arres, Puke)”
Nr. Reference REF-30118-07-11-2019
Vlera / Fondi Limit 6 634 970,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 12-07-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-08-2019
Data e mbajtjes se tenderit 12-08-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues EUROGJICI SECURITY
TREZHNJEVA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TREZHNJEVA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6,320,436.32
  Data e shpalljes se fituesit 04-09-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7584523.58
  Data e lidhjes se kontrates 14-10-2019
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka patur operatore te s’kualifikuar per kete procedure.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder REF-30118-07-11-2019
  Njoftimi i Tenderit Nr.28 - Dt.15-07-2019
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.36 - Dt.09-09-2019
  Lidhja e Kontrates Nr.42 - Dt.21-10-2019
  Anulimi i Tenderit

  “Sherbim me roje civile zyrat e Drejtorise Rajonit Verior Shkoder dhe zyrat e ish –Sektorit Fushe Arres ne (F.Arres,Puke)”.

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder
  Institucioni Prokurues Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder
  Objekti i Tenderit “Sherbim me roje civile zyrat e Drejtorise Rajonit Verior Shkoder dhe zyrat e ish –Sektorit Fushe Arres ne (F.Arres,Puke)”.
  Nr. Reference REF-29538-07-05-2019
  Vlera / Fondi Limit 6 634 970,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 08-07-2019
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-08-2019
  Data e mbajtjes se tenderit 01-08-2019
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Gjate punes ne sistem, eshte shenuar gabim vlera e fondit limit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder REF-29538-07-05-2019
  Njoftimi i Tenderit Nr.28 - Dt.15-07-2019
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.28 - Dt.15-07-2019

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data