Open Procurement Albania

Stabilizim i rreshqitjeve ne segmentin rrugor Milot- Rreshen, rruga e vjeter.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Stabilizim i rreshqitjeve ne segmentin rrugor Milot- Rreshen, rruga e vjeter.
Nr. Reference REF-75535-10-14-2020
Vlera / Fondi Limit 78 910 092,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 15-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 16-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “SIRETA 2F” & ”EURO – ALB” & ”NET – GROUP”
2. “EKSKLUZIV” & “JUBICA” & “MELA”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EKSKLUZIV - JUBICA - MELA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 77 313 820,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj e 10 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. Bashkimi i Operatoreve Ekonomike ”SIRETA 2F” & ”EURO – ALB” & ”NET – GROUP”, nuk kualifikohet pasi nuk ploteson krieret e percaktuara ne Dokumentat Standarte te Tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EKSKLUZIV viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EKSKLUZIV viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EKSKLUZIV viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EKSKLUZIV viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUBICA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUBICA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUBICA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUBICA viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MELA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MELA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MELA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MELA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data