Open Procurement Albania

Loti 2 : Supervizion Mirëmbajtje me performancë të rrugëve Rajoni Qendror

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Loti 2 : Supervizion Mirëmbajtje me performancë të rrugëve Rajoni Qendror
Nr. Reference REF-82940-12-23-2020
Vlera / Fondi Limit 62 981 351,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 24-12-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 05-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Kohëzgjatja e marveshjes kuadër në muaj 48. Kohëzgjatja e kontratës / kontratave, bazuar ne marveshjen kuader sipas nevojave të autoritetit kontraktor.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per mungese konkurence (nuk ka operatore te kualifikuar ne fazen e I).
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 29 datë 1 Mars 2021
  Apelime dhe Vendime te KPP
  Termat e References

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data