Open Procurement Albania

Supervizion punimesh Ndërtim rruga Kardhiq - Delvinë Loti 4, Loti 5, Loti 6.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh Ndërtim rruga Kardhiq - Delvinë Loti 4, Loti 5, Loti 6.
Nr. Reference REF-63265-04-17-2018
Vlera / Fondi Limit 34 490 193,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-04-2018
Data e mbajtjes se tenderit 30-04-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues GJEOKONSULT & CO  -  47 EK 79 & ILIRIADA P.K.S
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GJEOKONSULT & CO - 47 EK 79 & ILIRIADA P.K.S
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 34 390 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 41268000
  Data e lidhjes se kontrates 16-07-2018
  Kohezgjatja e kontrates Deri në zbatimin e plotë të punimeve.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJEOKONSULT & CO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJEOKONSULT & CO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJEOKONSULT & CO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJEOKONSULT & CO viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.16 - Dt.23-04-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.28 - Dt.16-07-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.30 - Dt.30-07-2018
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data