Open Procurement Albania

Loti 3 “Mirëmbajtje rutinë dhe dimërore e segmentit rrugor Ura e Zapodit - Shishtavec - me gjatësi 16.8 km”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Loti 3 “Mirëmbajtje rutinë dhe dimërore e segmentit rrugor Ura e Zapodit - Shishtavec - me gjatësi 16.8 km”
Nr. Reference REF-15893-12-20-2021
Vlera / Fondi Limit 3 637 509,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 22-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. MARSI SHPK
2. OUEN SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MARSI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 587 976,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-12-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4305571
  Data e lidhjes se kontrates 30-12-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. OUEN SHPK, për këto arsye:
  - nuk kualifikohet, pasi nuk përmbush kriteret e përgjithshme dhe të veçanta të kualifikimit të kërkuara në DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së kontratës Nr. 1 datë 10 Janar 2022
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data