Open Procurement Albania

Loti 2 “Mirëmbajtje rutinë dhe dimërore e segmentit rrugor Tamarë - Vermosh me gjatësi 32.5 km”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Loti 2 “Mirëmbajtje rutinë dhe dimërore e segmentit rrugor Tamarë - Vermosh me gjatësi 32.5 km”
Nr. Reference REF-15891-12-20-2021
Vlera / Fondi Limit 7 036 848,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 22-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. NDERTUESI 2014 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NDERTUESI 2014
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 987 093,00
  Data e shpalljes se fituesit 30-12-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 8384512
  Data e lidhjes se kontrates 30-12-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së kontratës Nr. 1 datë 10 Janar 2022
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data