Open Procurement Albania

“Supervizion punimesh Ndërtim rruga Korçë – Ersekë Loti 2 (pjesa e dytë)”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Supervizion punimesh Ndërtim rruga Korçë – Ersekë Loti 2 (pjesa e dytë)”
Nr. Reference REF-21808-03-11-2022
Vlera / Fondi Limit 16 916 112,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-03-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-03-2022
Data e mbajtjes se tenderit 31-03-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “A & E ENGINEERING sh.p.k”
2. “STUDIO-REBUS”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A & E Engineering SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 16 908 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 20289600
  Data e lidhjes se kontrates 31-05-2022
  Kohezgjatja e kontrates 24 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E Engineering SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E Engineering SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E Engineering SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E Engineering SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 72 datë 6 Qershor 2022
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data