Open Procurement Albania

“Supervizion punimesh Përmirësimi i Sinjalistikës Horizontale, Vertikale dhe Pajisjeve të Sigurisë Rrugore në Akset e Rajonit Jugor, Loti 3)”

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Supervizion punimesh Përmirësimi i Sinjalistikës Horizontale, Vertikale dhe Pajisjeve të Sigurisë Rrugore në Akset e Rajonit Jugor, Loti 3)”
Nr. Reference REF-23794-04-01-2022
Vlera / Fondi Limit 1 621 246,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 15-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. InfraKonsult
2. NOVATECH STUDIO
3. INFRATECH
4. TOWER
5. ZENIT&CO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFRATECH SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 459 122,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1750946
  Data e lidhjes se kontrates 09-06-2022
  Kohezgjatja e kontrates 8 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Operatoret ekonomikë të kualifikuar në përfundim të fazës së parë jane:
  1. InfraKonsult
  2. NOVATECH STUDIO
  3. SPHAERA
  4. INFRATECH
  5. TOWER
  6. ZENIT&CO
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 80 datë 20 Qershor 2022
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data