Open Procurement Albania

Shtese Kontrate -Rindërtim Ura e Tapizës, (shtesë punimesh)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Shtese Kontrate - Rindërtim Ura e Tapizës, (shtesë punimesh)
__________________
Shiko kontraten fillestare
Nr. Reference REF-44736-10-06-2022
Vlera / Fondi Limit 25 392 308,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-10-202
Data e mbajtjes se tenderit 10-10-202
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.BOE “G.P.G COMPANY” SHPK & “NG STRUCTURES” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • G.P.G Company - NG STRUCTURES
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 25 392 308,00
  Data e shpalljes se fituesit 31-10-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 30470769
  Data e lidhjes se kontrates 10-11-2022
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G Company viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G Company viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G Company viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G Company viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NG STRUCTURES viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NG STRUCTURES viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NG STRUCTURES viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NG STRUCTURES viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 170 datë 12 Dhjetor 2022
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data