Open Procurement Albania

Mirëmbajtje rutinë dhe dimërore me performancë rruga "Qafë Mali-Fierzë 58 km.

Autoritet Prokurues Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder
Institucioni Prokurues Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje rutinë dhe dimërore me performancë rruga "Qafë Mali-Fierzë 58 km.
Nr. Reference REF-73946-06-07-2018
Vlera / Fondi Limit 74 051 762,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-07-2018
Data e mbajtjes se tenderit 02-07-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues MARÇELI” sh.p.k & SHPRESA AL” sh.p.k.
Rruge Sinjalistike Mirembajtje & Hidro Company
Adem Pojani
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MARÇELI - SHPRESA - AL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 70 348 906,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-07-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 84418687
  Data e lidhjes se kontrates 30-07-2018
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. Adem Pojani :
  Nuk plotëson asnjë nga kriteret e kualifikimit pasi nuk keni ngarkuar asnjë dokument në sistem.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHPRESA - AL viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHPRESA - AL viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHPRESA - AL viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHPRESA - AL viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Rajonit Verior Shkoder REF-73946-06-07-2018
  Njoftimi i Tenderit Nr.23 - Dt.11-06-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.30 - Dt.30-07-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.32 - Dt.13-08-2018
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data