Open Procurement Albania

Përmirësim i sinjalistikës horizontale, vertikale dhe pajisjeve të sigurisë rrugore në akset e Rajonit Verior, Loti 1 (2023)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Përmirësim i sinjalistikës horizontale, vertikale dhe pajisjeve të sigurisë rrugore në akset e Rajonit Verior, Loti 1 (2023)
Nr. Reference REF-66739-04-20-2023
Vlera / Fondi Limit 191 636 691,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 09-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. JUBICA. SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JUBICA. SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 186 000 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 223200000
  Data e lidhjes se kontrates 24-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 5.3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUBICA. SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUBICA. SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUBICA. SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per JUBICA. SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 51 datë 5 Qershor 2023
  Anulimi i Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Grafiku i Punimeve
  Projekti Sinjalistika 1
  Projekti Sinjalistika 2
  Projekti Sinjalistika 3
  Projekti Sinjalistika 4
  Projekti Sinjalistika 5
  Projekti Sinjalistika 6
  Projekti Sinjalistika 7
  Projekti Sinjalistika 8
  Projekti Sinjalistika 9
  Projekti Sinjalistika 10
  Projekti Sinjalistika 11
  Tabela e Volumeve Tre Kryqezimet per Ndricim
  Tabela e Volumeve Dushaj -Lekbibaj
  Tabela e Volumeve Fierze -Morine
  Tabela e Volumeve Kukes -Peshkopi
  Tabela e Volumeve Kukes - Qafe Prush
  Tabela e Volumeve Kukes -Ura e Zapotit
  Tabela e Volumeve Lac-Patok

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data