Open Procurement Albania

Shpenzime supervizioni, Kontrate Mirembajtje Rajoni Qendror Tirane

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Shpenzime supervizioni, Kontrate Mirembajtje Rajoni Qendror Tirane
Nr. Reference REF-73964-06-07-2018
Vlera / Fondi Limit 22 899 675,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-06-2018
Data e mbajtjes se tenderit 20-06-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues C.E.C Group
Gjeokonsult & Co
Infratech
A.Sh. Engineering” & “ITM
IKN” & “A&E Engineering
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C.E.C GROUP SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 22 340 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 26683000
  Data e lidhjes se kontrates 21-11-2018
  Kohezgjatja e kontrates 25 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marre përgjigje ne date 01.10.2018 me vendim K.P.P. nr. 642/2018.

  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhtëm:
  1. Infratech shpk:
  Nuk plotëson kriteret e vendosura ne DST.

  2. A.Sh. Engineering & ITM shpk
  Nuk plotëson kriteret e vendosura ne DST.

  3. IKN & A&E Engineering shpk:
  Nuk plotëson kriteret e vendosura ne DST.

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.23 - Dt.11-06-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.46 - Dt.19-11-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.47 - Dt.26-11-2018
  Anulimi i Tenderit
  Apelime dhe Vendime te KPP

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data