Open Procurement Albania

Shpenzime supervizion Kontratave të Mirëmbajtjes Rrugë Rajoni Verior Shkodër

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Shpenzime supervizion Kontratave të Mirëmbajtjes Rrugë Rajoni Verior Shkodër
Nr. Reference REF-73977-06-07-2018
Vlera / Fondi Limit 29 142 875,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-06-2018
Data e mbajtjes se tenderit 20-06-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues Gjeoconsult & Co
C.E.C Group shpk
Infratech shpk
A.Sh. Engineering shpk
IKN & A&E Engineering shpk
He & Sk 11 11 shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GJEOKONSULT & CO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 29 000 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 29000000
  Data e lidhjes se kontrates 26-11-2018
  Kohezgjatja e kontrates 25 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Po, ne daten 06.07.2018, prane autoriteti kontraktor nga bashkimi i operatoreve ekonomik “IKN shpk & A & E Engineering shpk” .
  Ka marrë përgjigje në datë 12.07.2018.
  Brenda afateve te ankimimit, prane KPP-se ankese nga ky bashkim operatoresh. Ne dt 25.07.2018 KPP dergon vendimin nr. 1295/1 prot, duke urdheruar pezullimin e procedures se prokurimit deri ne shqyrtimin e ankeses. Informacioni i plote i kerkuar, u dergua ne dt 30.07.2018 prane KPP-se.
  Ne dt. 04.10.2018, ne autoritetin kontraktor paraqitet vendimi nga KPP dt. 04.10.2018, nr.650/2018 prot, duke mospranuar ankesen dhe lejuar vijimin me hapat e metejshem te procedures.
  Jane skaulifikuar: 1. “Infratech” shpk:
  Nuk plotëson kriteret e vendosura ne DST.

  2. “A.Sh. Engineering” shpk :
  Nuk plotëson kriteret e vendosura ne DST.

  3. “IKN” & “A&E Engineering” shpk:
  Nuk plotëson kriteret e vendosura ne DST.

  4. “He & Sk 11 11” shpk :
  Nuk plotëson kriteret e vendosura ne DST.

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJEOKONSULT & CO SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJEOKONSULT & CO SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJEOKONSULT & CO SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJEOKONSULT & CO SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.23 - Dt.11-06-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.46 - Dt.19-11-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.48 - Dt.03-12-2018
  Anulimi i Tenderit
  Apelime dhe Vendime te KPP

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data