Open Procurement Albania

Permiresimi rifreskimi sinjalist ikes Vertikale/Horizontale ne akset Kombetare dhe permiresim te sigurise rrugore ne Akset e Rajonit Jugor, loti 3

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Permiresimi rifreskimi sinjalist ikes Vertikale/Horizontale ne akset Kombetare dhe permiresim te sigurise rrugore ne Akset e Rajonit Jugor, loti 3
Nr. Reference REF-80847-07-26-2018
Vlera / Fondi Limit 249 988 322,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-08-2018
Data e mbajtjes se tenderit 27-08-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues I.D.K - KONSTRUKSION
RS & M
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IDK – Konstruksion
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 248,606,221.5
  Data e shpalljes se fituesit 12-08-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 298327465.8
  Data e lidhjes se kontrates 19-09-2018
  Kohezgjatja e kontrates 9 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.30 - Dt.30-07-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.37 - Dt.17-09-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.39 - Dt.01-10-2018
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data