Open Procurement Albania

Supervizion punimesh përmirësimi rifreskimi i sinjalistikës vertikale / horizontale në akset kombëtare dhe përmirësim të sigurisë rrugore në akset e rajonit Qëndror, loti 2

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh përmirësimi rifreskimi i sinjalistikës vertikale / horizontale në akset kombëtare dhe përmirësim të sigurisë rrugore në akset e rajonit Qëndror, loti 2
Nr. Reference REF-82231-08-07-2018
Vlera / Fondi Limit 1 314 547,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-08-2018
Data e mbajtjes se tenderit 20-08-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues HE & SK 11
D& C PARTNERS - IMES -D
Operator Ekonomik Kontraktues
 • D& C PARTNERS - IMES -D
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 300 500,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1560600
  Data e lidhjes se kontrates 01-11-2018
  Kohezgjatja e kontrates 9 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur operatore ekonomik te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per D& C PARTNERS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per D& C PARTNERS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per D& C PARTNERS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per D& C PARTNERS viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMES -D viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMES -D viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMES -D viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMES -D viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.32 - Dt.13-08-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.42 - Dt.22-10-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.45 - Dt.12-11-2018
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data