Open Procurement Albania

Rikualifikim i akseve rrugore Unaza Lindore Loti 2

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Rikualifikim i akseve rrugore Unaza Lindore Loti 2
Nr. Reference REF-82681-08-10-2018
Vlera / Fondi Limit 1 601 665 904,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-09-2018
Data e mbajtjes se tenderit 13-09-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Euroteorma Peqin
ALBAVIA - GECI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBAVIA - GECI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 586 906 951,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1904288341
  Data e lidhjes se kontrates 10-10-2018
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. Operatori ekonomik “Euroteorema Peqin” shpk:
  Nuk ka paraqitur dokumentet ne perputhje me kriteret e dhena ne dokumentet e tenderit .

  -Ne lidhje me licensat e nevojshme per zbatimin e kontrates sic parashikohet ne piken 2.3.5, te kritereve te dhena ne dokumentet e tenderit, rezulton qe ky operator nuk e permbush, kete kriter pasi nuk ka paraqitur fare licencen e punimve dhe si rrjedhim, nuk dispononon kategorite e kerkuara per perfundimin e punimeve .
  -Nuk ka permbushur piken 2.3.6 te dokumenteve te tenderit pasi nuk ka paraqitur dokumentacion per mjetet dhe paisjet teknike qe ka ne dispozicion apo mund t’i vihen ne dispozicion .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBAVIA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBAVIA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBAVIA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBAVIA viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GECI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GECI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GECI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GECI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.33 - Dt.20-08-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.40 - Dt.08-10-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.42 - Dt.22-10-2018
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data