Open Procurement Albania

Rikualifikim i akseve rrugore unaza lindore loti 3

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Rikualifikim i akseve rrugore unaza lindore loti 3
Nr. Reference REF-82687-08-10-2018
Vlera / Fondi Limit 2 337 758 129,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-09-2018
Data e mbajtjes se tenderit 13-09-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Gjikuria SHPK
ANK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GJIKURIA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 314 297 806,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2777157367.16
  Data e lidhjes se kontrates 09-10-2018
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJIKURIA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJIKURIA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJIKURIA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GJIKURIA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.33 - Dt.20-08-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.40 - Dt.08-10-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.41 - Dt.15-10-2018
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data