Open Procurement Albania

Supervizion punimesh Rikualifikim i akseve rrugore Unaza Lindore Loti 2

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh Rikualifikim i akseve rrugore Unaza Lindore Loti 2
Nr. Reference REF-83237-08-16-2018
Vlera / Fondi Limit 10 342 392,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-08-2018
Data e mbajtjes se tenderit 28-08-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues A & E Engineering
C.E.C Group
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C.E.C GROUP SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 456 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11347200
  Data e lidhjes se kontrates 27-11-2018
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.33 - Dt.20-08-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.47 - Dt.26-11-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.48 - Dt.03-12-2018
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data